• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

До президентських виборів: У ЄС розповіли, що Росія планує зробити з Донбасом

Реклама на dsnews.ua
Уряд Російської Федерації хоче заморозити конфлікт на Донбасі, принаймні, до президентських виборів в 2018 році

Про це в ефірі телеканалу "112 Україна" заявив екс-президент Польщі Олександр Кваснєвський, передає "ДС" з посиланням на "Лігу".

"Звичайно, це не допомагає Росії, але це велика проблема для України і Заходу. Після виборів є шанс, що Путін буде розуміти, що йому потрібні реформи, йому потрібна модернізація країни, і потрібна підтримка Заходу. А підтримка Заходу прийде тільки тоді, коли буде рішення українського конфлікту", - зазначив Кваснєвський.

При цьому екс-президент Польщі звернув увагу на той факт, що останній рік пройшов у міжнародній солідарності з Україною. У зв'язку з цим він висловив думку, що після завершення всіх виборів в Європі підтримка України буде зростати.

"Я думаю, що Україна знаходиться на самому головному місці мислення західних політиків: як допомогти незалежності і безпеки України, як допомогти українській економіці, щоб ви були готові увійти в якийсь момент в Європейський Союз", - резюмував Кваснєвський.

Як повідомляла "ДС", російський уряд має намір відмовитися від "гуманітарної підтримки" окупованого Донбасу на користь фінансування проектів у Криму та Калінінграді.

    Реклама на dsnews.ua