• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Добкін поділився оригінальним роликом з померлим Кернесом: відео здивувало Мережу

Реклама на dsnews.ua

Колишній глава Харківської ОДА, ексмер Харкова Михайло Добкін опублікував на своєму Telegram-каналі відеоролик, в якому присутній померлий градоначальник Геннадій Кернес

Відеоролик з'явився на Telegram-каналі Добкіна, передає "ДС".

«Ми через багато з нии пройшли разом. Багато разом встигли зробити. Багато про що хочеться написати і розповісти. Обов'язково це зроблю. Але пізніше. А сьогодні залишу цей ролик тут і разом з вами просто буду дивитися і слухати», — написав під постом Добкін.

Відзначимо, в ролику звучить музика з фільму «Свій серед чужих, чужий серед своїх» разом з цитатами Кернеса, який дає позитивні характеристики Добкіну.

У той же час, в Мережі вже знайшли в даній відеороботі нестиковку.

Так, Telegram-канал "Х***вий Харків " вказує, що в ролику з'явився, зокрема, Дарницький міст, який знаходиться в Києві.

Також даний ролик нагадав користувачам заставку популярного серіалу "Справжній детектив".

Крім того, користувачі мессенджера згадують і про легендарний передвиборчий ролик Добкіна, який сам балотуватися в мери Харкова в 2006 році. Асистував в створенні даного агітаційного матеріалу Геннадій Кернес, цитати якого миттєво стали крилатими і пішли "в народ".

Деякі користувачі називають дану відеороботу "хайпом на смерті" Кернеса.

Нагадаємо, 1 січня Михайло Добкін натякнув, що буде балотуватися на пост міського голови Харкова після смерті мера Геннадія Кернеса. Сам Добкін на відео одягнений в костюм Діда Мороза.

    Реклама на dsnews.ua