• USD 28.1
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

"Документа не існувало": нардеп Кисилевський спростував дані про звернення до прем'єра за "зеленим" тарифом

Реклама на dsnews.ua

Ряд українських видань опублікував неправдиву інформацію щодо звернення народних депутатів до Кабінету міністрів з вимогами провести чергові компенсації з держбюджету за тарифи "зеленим" енерговиробників

Про це написав заступник комітету Верховної Ради з питань економічного розвитку Дмитро Кисилевський в Facebook, передає "ДС".

"Сьогодні цілий ряд ЗМІ поширили неправдиву інформацію про те, що я нібито підписав звернення до прем'єр-міністра з вимогою виплачувати гроші за зелений тариф з держбюджету. Справа навіть не в тому, що я його не підписував. А в тому, що на момент поширення цієї інформації, підписаного і відправленого документа не існувало. в додатку до посту фото з системи електронного документообігу Ради. Через кілька годин після виходу інформації в ЗМІ, лист все ще перебував на стадії підписання в електронній системі Верховної Ради. Відповідно звернення не було відправлене адресату ", — заявив депутат.

Також він висловився щодо тарифної політики держави і спроб "зелених" енерговиробників отримати нові дотації.

"Я свідомо не підписав цього листа. Зелений тариф в Україні як і раніше найвищий в Європі, і, ймовірно, один з найвищих в світі. І саме непомірний розмір цього зеленого тарифу є однією з головних причин зростання ціни електроенергії. Зелені енергетики вже не можуть більше вичавити грошей зі споживачів і шукають нові джерела задоволення своїх апетитів. На цей раз з бюджету ", — підкреслив Дмитро Кисилевський.

    Реклама на dsnews.ua