• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Дубінського вигнали з партії "Слуга народу" за "непокору"

Народного депутата Олександра Дубінського виключено із членів політичної партії "Слуга народу"

Олександр Дубінський
Олександр Дубінський / Скриншот
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у розпорядженні голови партії Олександра Корнієнка, передає "ДС" із посиланням на пресслужбу політсили.

Там заявили, що нардепа виключили буцімто "за порушення статуту та непокору керівним органам партії".

"13 березня 2021 року розпорядженням голови партії на 14 березня 2021 року було скликано збори (конференцію) Київської обласної організації «Слуги Народу» для вирішення питань щодо переобрання керівних органів цієї організації. На цих зборах новим керівником Київської обласної організації партії «Слуга Народу» було обрано народного депутата Андрія Мотовиловця. Водночас 14 березня Олександр Дубінський опублікував відеозвернення, з якого стало відомо, що за ініціативою нардепа в цей же день було проведено якийсь захід, де було ухвалено рішення про переобрання голови та обрання членів Політичної ради Київської обласної організації", — нагадали в партії.

"Проте розгляд питання щодо обрання голови структурного утворення партії «Слуга Народу» неможливий без попереднього затвердження головою партії та погодження головами Політради та Національної ради громад – відповідно до пунктів 9.1.6. та 12.24. Статуту. Такими своїми діями Олександр Дубінський грубо порушив вимоги Статуту. Окрім цього, дії Дубінського щодо проведення конференції із грубим порушенням вимог Статуту дискредитують партію «Слуга Народу», що є неприпустимим з огляду на положення пункту 4.16.3. Статуту", — наголосили там.

Нагадаємо, 13 березня у Києві пройшов зʼїзд партії "Слуга народу". У зʼїзді взяв участь президент Володимир Зеленський. У своїй промові він заявив, що партія "очищається від випадкових людей і засланих козачків".

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua