• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

Ефективність в пандемію: Комітет Ради прийняв рішення по Ляшку

Комітет Верховної Ради з питань здоров'я нації прийняв рішення рекомендувати призначити головного санітарного лікаря Віктора Ляшка міністром охорони здоров'я

Реклама на dsnews.ua

У засіданні Комітету брав участь премʼєр-міністр Денис Шмигаль, який вніс до парламенту подання на призначення Ляшка, передає "ДС".

"Біографія кандидата та його робота на посаді заступника міністра (охорони здоровʼя — ред.) говорять про спроможність Віктора Кириловича (Ляшка — ред.) очолити і дуже ефективно управляти міністерством, особливо в умовах епідемії, в контексті світової пандемії", — сказав глава уряду.

Народні депутати підтримали призначення Ляшка міністром.

"Підтримати подання премʼєр-міністра Дениса Шмигаля та рекомендувати ВРУ призначити Ляшка Віктора Кириловича на посаду міністра охорони здоровʼя України", — сказав глава комітету Михайло Радуцький.

За це проголосували 13 членів комітету. Ще один парламентарій утримався.

Нагадаємо, 18 травня Верховна Рада звільнила Максима Степанова з посади міністра охорони здоровʼя. Пізніше на посаду міністра охорони здоровʼя за пропозицією фракції "Слуги народу" у Верховній Раді подали кандидатуру нинішнього заступника глави МОЗ Віктора Ляшка.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua