• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Єфремову відмовили в госпіталізації: Адвокат заявляє про серцевому нападі

Реклама на dsnews.ua
Суддя Старобільського суду Луганської області відмовив екс-"регіоналу" Олександру Єфремову госпіталізації

Про це заявив адвокат Єфремова Андрій Смирнов, передає "ДС" з посиланням на "Страна.иа".

"Сьогодні має відбутися чергове засідання Старобільського суду, на якому повинні були розглянути питання доцільності продовження запобіжного заходу. Під час засідання Єфремову стало погано", - стверджує Смирнов.

За його словами, суд постановив викликати лікарів.

"Приїхала швидка допомога і після того, як вимірювали тиск, встановили неможливість продовжувати засідання і наполягли відвезти його в кардиореанимацию. Вони діагностували ознаки гіпертонічного кризу, ішемічну хворобу серця. Лікарі наполягають на терміновій госпіталізації в кардиореанимацию. У даним момент Єфремов знаходиться в кареті швидкої допомоги на території суду. При цьому суд проігнорував виступ медика, який наполягає на госпіталізації, і оголосив перерву до 20.00 для продовження засідання", - розповів Смирнов.

Він додав, що це безпрецедентний випадок, коли суд відмовляє людині в меддопомоги в критичній ситуації.

Нагадаємо, термін утримання Єфремова під вартою закінчується сьогодні опівночі. Отже, якщо суд не зможе вибрати нову міру запобіжного заходу, зобов'язаний буде його випустити.

Як раніше повідомляла "ДС", Олександр Єфремов звинувачується у скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 3 ст. 110, ч. 1 ст. 111, ч1 ст. 258-3, ч. 3 ст. 27, ст. 341, ч. 5 ст. 27, ст. 341 Кримінального кодексу України.

Його звинувачують в організації захоплення будівлі Луганської ОДА навесні 2014 року, в пособництві у захопленні будівлі Управління СБУ в Луганській області, вчинення умисних дій з метою зміни меж території та державного кордону України. Ще одне звинувачення - організаційне сприяння створенню та діяльності терористичної організації "Луганська Народна Республіка" і державна зрада.

    Реклама на dsnews.ua