• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Експерт розповів, як адміністрація Байдена в США зможе допомогти у врегулюванні на Донбасі

Реклама на dsnews.ua

Для України важливо, щоб США не перебрали на себе роль головного суб'єкта в мирному врегулюванні на Донбасі, оскільки Росія сприйматиме це питання як "розмінну монету" у відносинах з Вашингтоном

Про це під час презентації доповіді "США і Україна: порядок денний при Байдена" заявив есперт програми "Міжнародна і внутрішня політика" Українського інституту майбутнього, один з авторів доповіді Ігор Тишкевич, передає "ДС".

"Теоретично участь Сполучених Штатів Америки на рівні або радників, або консультацій може бути. Але знову ж таки: це може бути, коли йдеться про підготовку такої глобальної угоди, де може бути, серед іншого, і українське питання. Для нас важливо, щоб Сполучені Штати Америки в тому чи іншому вигляді хоча б були поінформовані про хід переговорів або про хід врегулювання, але для нас так само дуже важливо, щоб Сполучені Штати не перебрали це питання на себе як єдиний центр сили, тому що в такому випадку Росія буде наполягати, що Україна стала розмінною монетою в американо-російському діалозі", — сказав експерт.

Нагадаємо, експерт з питань міжнародної політики та Близького Сходу Українського інституту майбутнього, один з авторів доповіді Ілля Куса висловив думку, що адміністрація нового президента США Джо Байдена буде сприймати Україну не як окремий напрямок зовнішньої політики Штатів, а тільки як елемент в стратегії відносин з Росією.

    Реклама на dsnews.ua