• USD 27.2
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Електронний підпис Кернеса був фальсифікований за вказівкою Терехова, — харківський депутат Мустафаєва

Відразу ж після відправки Геннадія Кернеса до клініки "Шаріте" за вказівкою нинішнього в.о. мера Харкова Ігоря Терехова був зроблений фальшивий електронний підпис тодішнього мера, за допомогою якої Терехов зайняв посаду секретаря Харківської міськради

Реклама на dsnews.ua

Про це на своєму телеграм-каналі написала депутат Харківської міської ради від "Слуги народу" Аліна Мустафаєва, посилаючись на наявні в її розпорядженні документи.

За її словами, харківські так звані еліти, "явили Україні безпрецедентний приклад політичного мародерства. Але якщо звичайні мародери в більшості випадків вони переслідують мертвих, то наші вирішили обібрати Геннадія Адольфовича, коли він щосили боровся за життя".

За інформацією Мустафаєвої 16 вересня 2020 року медичний борт доставив Кернеса в клініку "Шаріте" в Берліні. "А вже 17 вересня 2020 року, за вказівкою нинішнього виконуючого обов'язки мера, а тоді першого заступника мера Ігоря Терехова, були подані зміни до декларації Кернеса 16:42 і 16:47. Під час подачі змін декларації (щодо видатків на медборт) зловмисники помітили, що термін дії електронного ключа закінчується у вересні 2020 року", — написала вона.

Сервер НАЗК, за даними, якими володіє Мустафаєва, "зафіксував дві IP адреси 91.201.180.76 і 32 — це адреси КП "МіськІнфоЦентр", а комп'ютери, з яких входили на сервер НАЗК, маючи логін, пароль і електронний ключ, знаходяться в користуванні Головного системного адміністратора Лук'янова Артура Івановича. Вся ця інформація знаходиться в розпорядженні правоохоронних органів усіх рівнів! П'ятьма хвилинами пізніше був продовжений термін дії електронного ключа. Всі з того ж офісу КП "МіськІнфоЦентр" в місті Харків проспект Науки, 38, офіс 618. Ось так був створений фальшивий електронний підпис Геннадія Кернеса".

"Питання в тому, що подібні електронні документи можуть бути створені і підписані виключно підписантом. Ще раз нагадаю, в цей час Геннадій Кернес перебував в Німеччині, в клініці, в реанімації. Після отримання фальшивого електронного ключа почався політичний ярмарок небаченої щедрості", — написала Мустафаєва.

За її словами, "від імені Геннадія Адольфовича приймалися рішення, формувалися списки депутатів, призначалися чиновники. Одним словом, банда політичних мародерів під проводом Ігоря Терехова захопила місто і творила в ньому, що хотіла, прикриваючись авторитетом шановного і улюбленого харків'янами мера, який був заблокований хворобою в Німеччині".

"І ці люди тепер розповідають нам, як вони любили покійного. Ні вони не спадкоємці, вони політичні бандити і мародери. Всі документи, що підтверджують мої слова є в нашому розпорядженні, всі бажаючі можуть ознайомитися з ними за посиланням", — написала вона.

Також Мустафаєва звернулася до президента України, до Ради нацбезпеки і оборони та її секретаря Олексія Данілова, до Нацагентства запобігання корупції і до генерального прокурора. "Панове, зупиніть злочин. Панове, покарайте політичних мародерів. Злочинці мають сидіти в тюрмі, а не управляти містом! Харків'яни, зрозумійте вовки приходять в овечих шкурах, вони жалібно кажуть, зате хижо діють. Я закликаю всі відповідні державні органи негайно розібратися в ситуації. Наближаються вибори, ми не можемо віддати владу мародерам!" — заявила Мустафаєва.

    Реклама на dsnews.ua