• USD 40.4
  • EUR 43.5
  • GBP 51.6
Спецпроєкти

Єрмак "замовив" Трофімова: "Джокер" опублікував листування про протистояння на Банковій (ФОТО)

Реклама на dsnews.ua

В Офісі президента загострилася конфронтація між керівником Андрієм Єрмаком та його першим заступником Сергієм Трофімовим: перший усіма силами намагається дискредитувати другого

Такий висновок можна зробити з листування, опублікованого сьогодні на анонімному Telegram-каналі "Джокер", передає "ДС".

У коментарі до оприлюднених скріншотів листування "Джокер" зазначає, що "команда однодумців на Банковій давно перетворилася в бочку з щурами, що поїдають один одного".

"Трофімов - Єрмак - сама недружня пара. Про конфлікт між ними було багато чуток, але не було підтвердження. Довелося поспілкуватися з одним із них. Від імені журналіста (Дениса. - Прим. "ДС") Бігуса. Трофімов стверджує, що Єрмак витрачає багато сил і часу на чорнуху проти нього. Але він не сумує, все одно скоро на вихід", - йдеться в повідомленні.

В листуванні, зокрема, обговорюється тема про причетність Трофімова до призначення головою Кіровоградської ОДА Андрія Балоня, який раніше був затриманий на великому хабарі.

Співрозмовник, який представився Бігусом, попереджає Трофімова, що його офіційний начальник "через спільних знайомих" вкинув інформацію, "що губернатор, спійманий на хабарі, ваш чоловік і передавав гроші вам". Також він стверджує, що таку інформацію голова ОПУ нібито намагався "вкинути" і через ще одного журналіста-розслідувача Михайла Ткача.

У свою чергу співрозмовник, представлений анонімним пранкером як Трофімов, стверджує, що знає про информатаку на себе.

"Так, він багато сил витрачає, щоб усунути голос здорового глузду", - з вдячністю коментує він.

Далі Трофімов і Бігус обговорюють можливість зміни Єрмака на нардепа від "Слуги народу" Юрія Арістова і згадують про ситуацію з колишнім головою ОПУ Андрієм Богданом.

Розмова закінчується тим, що нібито Бігус просить Трофімова "злити" йому інформацію на опонента для "сюжету по Києву".

"ДС" не може підтвердити інформацію, опубліковану в анонімному Telegram-каналі.

До 12:30 на дану публікацію коментарів Трофімова, Бігуса, Ткача, Єрмака не надходило.

    Реклама на dsnews.ua