• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

ЄС виділить Україні €1,26 млн на вакцини від поліомієліту

Реклама на dsnews.ua
Два раунди вакцинації проти поліомієліту пройшли в листопаді 2015

Європейський Союз виділить Україні €1,26 млн на підтримку зусиль у боротьбі проти поліомієліту. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу представництва ЄС в Україні.

Кошти будуть спрямовані для підтримки третього раунду вакцинації проти поліомієліту. Фінансування здійснюється через Службу ЄС з питань гуманітарної допомоги та цивільного захисту (ЕСНО).

Варто відзначити, що перші два раунди вакцинації проти поліомієліту пройшли в листопаді 2015 року - після того, як ВООЗ підтвердила спалах цієї хвороби. Під час третього раунду, проведення якого координують ЮНІСЕФ і ВООЗ за підтримки співробітників міністерств охорони здоров'я та освіти, вакцинацію пройдуть 4,75 млн дітей у віці до 10 років. Вакцини, які фінансуються Європейським Союзом, були доставлені в перший тиждень січня в рамках підготовки до останньої вакцинації.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", в кінці серпня минулого року ВООЗ підтвердила перші випадки поліомієліту в Україні - перший спалах деструктивної дитячої хвороби в Європі з 2010 року. ЄС і інші міжнародні донори надали допомогу Україні для розгортання потужної кампанії з вакцинації.

У листопаді 2015 року Всесвітня організація охорони здоров'я (ВООЗ) закликала Україну ввести надзвичайний стан у зв'язку зі спалахом поліомієліту.

    Реклама на dsnews.ua