• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

ЄС виділить Україні 30 млн євро на пункти пропуску для авто і байдарок

Реклама на dsnews.ua
Гроші підуть на розвиток пунктів на кордоні з Румунією, Польщею та Угорщиною

Європейський Союз виділить Україні 30 млн євро грантової допомоги в рамках продовження реалізації чотирьох програм прикордонного співробітництва, підписаних між Міністерством економічного розвитку і торгівлі та Єврокомісією, про це, як передає "ДС", повідомила прес-служба Мінекономрозвитку в Facebook.

"Завдяки підписаним угодам ЄС продовжила до 31 грудня 2016 року Спільні операційні програми прикордонного співробітництва "Румунія - Україна - Республіка Молдова 2007-2013 роки", "Польща - Білорусь - Україна 2007-2013 роки", "Угорщина - Словаччина - Румунія - Україна 2007-2013 роки" та "Басейн Чорного моря 2007-2013 роки"", - зазначили в Міністерстві.

Україна отримає 30 млн євро грантової допомоги від ЄС завдяки продовженню 4 програм прикордонного співробітництва, які...

Gepostet von Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України am Freitag, 8. Januar 2016

Як зазначається у повідомленні, кошти спрямують на подальший розвиток і модернізацію міжнародних автомобільних пунктів на кордоні України з Румунією, Польщею і Угорщиною.

Також на кордоні з Угорщиною збудують пункт пропуску водного сполучення "Вилок" для байдарочників.

Частина гранту спрямують на розвиток сучасної інфраструктури відділів прикордонної та митної служби, зниження вразливості прикордонних територій від ризику повеней, поліпшення екологічної ситуації в регіоні Нижнього Дунаю, проведення експертної оцінки для інтеграції української та молдавської електричних систем до загальноєвропейської енергетичної мережі ENTSO-E.

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua