• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Це буде. Зеленський заявив про можливість домовитися з Росією

Реклама на dsnews.ua
Під час переговорів у "нормандської форматі" в Парижі президент України Володимир Зеленський відчував підтримку Німеччини і Франції, а також відзначив початок діалогу з Росією

Про це заявив сам Зеленський в ефірі програми "Право на владу" на каналі "1+1", передає "ДС".

"Ми протягом восьми годин дивилися один одному в очі. Я відчував потужну підтримку з боку Німеччини пані Меркель - і з боку Франції. Я дуже вдячний їм. Вони дійсно нас дуже сильно підтримували. Я точно зрозумів, що у нас почався діалог (з Росією, - прим. "ДС"). Ми можемо домовлятися. Це буде нескоро. Але це буде. У нас досить сильна позиція: війна в Україні, на жаль. Це наша земля, це наші люди", - сказав глава держави.

За його словами, під час переговорів "нормандської четвірки" вдалося вирішити багато, а результат цих домовленостей можна буде побачити до кінця року. Зокрема, мова йде про звільнення утримуваних осіб, яке має відбутися в три етапи.

"Зараз звільнення всіх встановлених - це перший етап. До Нового року - ми віримо в це. 18 грудня в Мінську буде зустріч, засідання Тристоронньої контактної групи, де будуть обговорюватися ці списки", - сказав Зеленський.

Другим етапом, за його словами, буде звільнення після погодження списків Міжнародним комітетом Червоного Хреста. "Бойовики не допускали туди представників Червоного Хреста, щоб підтвердити списки, які у нас є, але вони не узгоджені тією стороною. Це буде другий крок", -уточнив президент.

Третій крок - повернення утримуваних осіб з Росії і з окупованого Криму.

    Реклама на dsnews.ua