• USD 28.2
  • EUR 33.3
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

"Це несправедливо і нечесно": Зеленський прокоментував зарплати медиків

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський підкреслює, що різниці в зарплатах українських медиків не повинно бути і не буде, що має бути враховано в медичній реформі, а також збереження лікарень в невеликих населених пунктах або створення для них необхідної інфраструктури

Про це він повідомив на брифінгу у вівторок, 1 вересня, в Полтавській області, передає "ДС" з посиланням на Цензор.НЕТ.

"У медичної реформи частково є плюси, а частково є великі мінуси, через нерівності заробітних плат медиків різних ланок. Ця різниця несправедлива, неправильна, нечесна, і так не буде", — сказав він.

Зеленський зазначив, що МОЗ України ще повинен буде презентувати новий формат продовження тієї медичної реформи, яка була розпочата в Україні.

"Де зберігаються маленькі лікарні, районні. Ми чекаємо розуміння, що буде в селах. Тому що там взагалі немає ніяких послуг, немає аптек. Повинна бути швидко побудована інфраструктура, щоб людина з маленького села могла в найкоротший термін потрапити в опорну лікарню", — вказав він.

Нагадаємо, під час візиту в Полтавську область президент України Володимир Зеленський підкреслив, що дітям ніщо не може замінити живе навчання в школі, але якщо буде велика хвиля захворюваності коронавірусом, то держава готова перейти до формату "школи онлайн".

    Реклама на dsnews.ua