• USD 36.6
  • EUR 38.6
  • GBP 44.4
Спецпроєкти

Європейський інвестор "Октагон-Аутдор" звернувся до РНБО для захисту від рейдерства СБУ

Європейський інвестор компанії "Октагон-Аутдор" 14 вересня звернувся до секретаря Ради національної безпеки та оборони Олексія Данілова. Інвестор поінформував про рейдерську атаку СБУ та можливе використання повноважень РНБО нечистими на руку особами для захоплення власності компанії, яка є одним із найбільших операторів зовнішньої реклами в Україні та володіє 4600 рекламними площинами

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляється на Facebook-сторінці "Октагон-Аутдор".

Компанія нагадала, що 6 вересня публічно спростувала звинувачення СБУ в нібито тероризмі та нібито роботі на окупованих територіях. 

"Октагон-Аутдор" заявляв, що втратив усі рекламні площини на окупованих територіях ще в 2014 році, а СБУ підкинула на сервер компанії набір фото з інтернету та зі ЗМІ. Причому все було зроблено непрофесійно — фото були в побутовому форматі та без спеціальних символів, які використовує компанія", — говориться в повідомленні.

Європейський інвестор і власник "Октагон-Аутдор", громадянин Чеської Республіки Йозеф Ондерка (Jozef Onderka) спростував твердження СБУ про нібито контроль його власності росіянами. Він наголосив, що ніколи не був росіянином, а "Октагон-Аутдор" є українською компанією з європейським капіталом. За словами інвестора, компанія завжди мала проукраїнську позицію, підтримує дітей загиблих "кіборгів" і за власний рахунок провела майже 50 патріотичних кампаній на своїх площинах.

"Октагон-Аутдор" вважає, що деякі політики використовують СБУ та можуть незаконно використати і повноваження РНБО для захоплення компанії з європейським капіталом. Тому компанія просить секретаря РНБО Олексія Данілова не допустити беззаконня та порушення прав інвесторів.

    Реклама на dsnews.ua