• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Щорічно "Укрзалізниця" втрачає 15 млрд грн із-за зловживань, - Омелян

Реклама на dsnews.ua
Щорічно "Укрзалізниця" втрачає 15 млрд грн - саме в таку суму в Міністерстві інфраструктури оцінюють збитки від зловживань в залізничному відомстві

Про мільярдні втрати від зловживань на залізниці в черговий раз заявив профільний міністр Володимир Омелян, інформує "ДС" з посиланням на "5 канал".

"В Укрзалізниці щорічно зникає безслідно більше 15 млрд грн", - зазначив чиновник на своїй сторінці в соцмережах.

Як пізніше прокоментував міністр, розслідування з цього приводу так і не було проведено: "У 2017 році я одноосібно виступив проти масових зловживань в "Укрзалізниці". Я звернувся не тільки публічно, але і у всі правоохоронні органи. На жаль, реакції так і не отримав".

Також, за словами Володимира Омеляна, біля Національного антикорупційного бюро немає претензій і до колишнього керівника залізниці.

"Я був щиро здивований заявою НАБУ, що виявляється до колишньому главі Балчуну немає ніяких претензій. Я був щиро здивований під час спілкування з працівниками НАБУ - та керівництвом, і детективами, провідними ряд справ, що насправді вони навіть не дивляться на верхівку, вони все ще свято вірять, що корупція відбувається на рівні якогось директора департаменту або підрозділу. Це смішно, це неправда. Тому що жоден начальник підрозділу не зміг би організувати системну корупцію, якщо б у нього не було підтримки зверху", - резюмував міністр.

    Реклама на dsnews.ua