• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Фельдман підтримав заклик Добкіна до бізнесменів не платити владі Харкова хабара

Народний депутат Олександр Фельдман підтримав заклик харківського міського голови 2006-2010 років Михайла Добкіна не платити корупційні побори тимчасовій владі

Реклама на dsnews.ua

Про це Фельдман написав на своїй сторінці в Facebook.

"Нарешті зʼявилася людина, яка знайшла сміливість і взяла на себе відповідальність сказати те, що всі давно чекали. Правду!", — написав Фельдман, оприлюднивши відповідний заклик Добкіна.

"Роблю репост без купюр — чим більше людей це прочитає, тим краще, тим ближче перемога над тимчасовими правителями", — додав депутат.

"Тепер скажу по-простому. Шановні бізнесмени. Не ведіться на запити тимчасової влади, яка зажралась. Тим більше, вона не на довго. Все що вам треба оформити, узаконити, відвести — ви отримаєте без врахування інтересів різних фуксів, терехових, калин та інших здирників. Все що треба бізнесу і не суперечить закону — ви отримаєте. Отримаєте без всяких додаткових навантажень. Гарантую. Все, що буде отримано бізнесом корупційним шляхом, за час правління тимчасових правителів — поверну громаді, без всяких компенсацій потерпілим. Це навіть гарантувати не буду. Це за замовчуванням. Ви мене знаєте. Хочете розвитку Міста і душевного комфорту — терпіть до осені. Недовго залишилося", — процитував Фельдман Добкіна.

Нагадаємо, вчора лідер громадської організації "Наш Дім — Харків", мер Харкова в 2006-2010 роках Михайло Добкін закликав харківʼян не платити чиновникам за ті послуги, які влада має надавати безкоштовно. Він також додав, що тимчасова влада в Харкові сьогодні поводиться, як мародери, почавши "доїти" бізнес.

Крім того, Михайло Добкін оприлюднив присланий харківʼянами, які відгукнулися на його заклик, список земельних ділянок, які нинішня міська влада має намір на найближчій сесії міськради реалізувати за корупційними схемами.

    Реклама на dsnews.ua