• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Фокін просить Раду провести вибори на окупованому Донбасі, - Разумков

Реклама на dsnews.ua

Заступник голови української делегації в Тристоронній контактній групі Вітольд Фокін звернувся до Верховної Ради і заявив про можливість проведення місцевих виборів на території окупованих районів Донецької та Луганської областей (ОРДЛО)

Про це розповів голова ВР Дмитро Разумков, під час ток-шоу "Свобода слова", передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

"Станом на сьогодні також є заява Вітольда Фокіна, воно розширює в деякій мірі ту позицію, яка була заявлена, але воно кардинально інше, хоча там і там, воно робиться представником делегації ТКГ", — сказав Разумков.

Також він заявив, що внесення змін до постанови про проведення місцевих виборів в Україні може поставити під сумнів голосування.

"Станом на сьогодні внести зміни до цієї постанови — це втрутитися в процес, який почався, тому внесення змін до постанови може трактуватися, що вибори можуть бути зірвані або поставлені під сумнів", — додав він.

Нагадаємо, до Верховної Ради надійшло лист голови української делегації в Тристоронньої контактній групі Леоніда Кравчука, в якому він просить уточнити, чи відповідає постанова парламенту про проведення місцевих виборів мінським угодами.

Як повідомляла "ДС", раніше перший заступник глави української делегації в ТКГ Вітольд Фокін дав інтервʼю проросійським пропагандистам, в якому заявив, що особливий статус слід надати не тільки окупувала районам Донбасу, але і всієї Донецькій та Луганській областях, а також необхідно оголосити "загальну амністію "і провести вибори на окупованих територіях. Він також вважає, що "і з того боку, і з іншого боку було скоєно багато злочинів".

Пізніше Фокін заявив, що задоволений реакцією на свої слова і додав, що нібито «цитував положення Мінських домовленостей».

    Реклама на dsnews.ua