• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Французьке посольство пообіцяло прикрити "представництво ДНР"

Реклама на dsnews.ua
Посольство Франції в Україні пообіцяв, що рішення марсельського суду, який дозволив працювати "представництву ДНР", буде оскаржено

Про це йдеться в повідомленні прес-служби французької дипмісії, передає "ДС".

"Своїм рішенням від 6 вересня цього року Суд Великої інстанції міста Екс-ан-Прованс відхилив позов про розпуск Представницького центру "Донецької республіки", не виявивши у його діяльності порушень закону з точки зору положень Закону від 1 липня 1901, яким запроваджено досить ліберальний режим діяльності громадських об'єднань. Це рішення відбувається чисто з боку судової влади, завданням якої є забезпечення конституційного принципу, гарантованого законами Французької республіки, про свободу об'єднання", - йдеться в заяві.

Це рішення, як зазначили в посольстві, "жодним чином не відображає і не впливає на позицію французького уряду, яка є незмінною: мета цього об'єднання суперечить позиції Франції в підтримку суверенітету і територіальної цілісності України".

"Франція не визнає сепаратистські території Донецька і Луганська, з якими ми не маємо відносин. До речі, суд Великої інстанції було визнано, що вказане громадське об'єднання виступає дипломатичним представництвом "Донецької народної республіки". Таким чином, відмова в розпуск цього об'єднання не може розглядатися як визнання з боку Франції цих самопроголошених сепаратистських утворень", - йдеться в повідомленні.

"Французька влада і надалі офіційно не визнає зазначене громадське об'єднання, не має дипломатичного статусу і не користується відповідними йому привілеями та імунітетом", - запевнили в дипмісії.

Нагадаємо, суд міста Екс-ан-Прованс вирішив не закривати так зване "представництво ДНР" в Марселі.

    Реклама на dsnews.ua