• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

ДБР проводить обшуки в приміщеннях "Укроборонпрому", - Найєм

Реклама на dsnews.ua
Співробітники Державного бюро розслідувань проводять обшуки в приміщеннях "Укроборонпрому" та підприємствах-спецэкспортерах

Про це у своєму Telegram-каналі написав колишній народний депутат Мустафа Найєм, передає "ДС".

"У ці хвилини працівники Державного бюро розслідувань проводять обшуки в приміщеннях Держконцерну "Укроборонпром" та підприємств-спецекспортерів. Обшуки проходять в рамках кримінального провадження за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами Правління Національного банку України в 2014-2016 роках", - написав він.

Крім того, Найєм додав, що правоохоронців допустили у всі потрібні їм приміщення, а також надали доступ до всієї документації. "Вилучаються документи, що мають доказові значення в кримінальному провадженні. В ході досудового розслідування встановлюється причетність посадових осіб "Укроборонпром" та підприємств-учасників Концерну", - зазначив він.

Також він зазначив, що керівництво "Укроборонпрому" буде сприяти будь-яким санкціонованим слідчих дій при розслідуванні всіх кримінальних проваджень відносно Концерну і підприємств-учасників.

"Інформація і документи на запити слідчих надаватися в повному обсязі, відповідно до Кримінально-процесуального кодексу України. Для розуміння, з 2014 року до Єдиного реєстру досудових розслідувань було внесено 554 кримінальних проваджень про порушення на підприємствах державного концерну "Укроборонпром", - резюмував Найєм.

    Реклама на dsnews.ua