• USD 29.3
  • EUR 30.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Гелетей закликав Зеленського не ризикувати з перенесенням адміністрації

Реклама на dsnews.ua
Переїзд Адміністрації президента Володимира Зеленського з вулиці Банкової на територію виставкового центру "Парковий" створює великі ризики для безпеки глави держави

Про це заявив екс-начальник Управління державної охорони, генерал-полковник Валерій Гелетей, передає "ДС" про посиланням на "Обозреватель".

За його словами, по заходам безпеки з будівлею Адміністрації президента не зрівняється жодна інша будівля в Києві.

Гелетей зазначив, що "Парковому" виникнуть труднощі з охороною глави української держави, а також іноземних президентів, прем'єрів і спікерів парламентів, які приїжджають в Україну.

Він зазначив, що серйозною загрозою для будівлі може стати зброю", який можна пронести на плечі".

"Є певні системи, які можна поставити на плече... Після одного пострілу половина будівлі осиплеться. В умовах агресії Росії це небезпечно", - підкреслив генерал.

Екс-глава УДО також зазначив, що будівля на Банковій оснащене всім необхідним для роботи АП.

"Комунікація з українським керівництвом, обласними адміністраціями, комунікація зі всім світом, захищена мережа, певні протокольні процесуальні речі, які відбуваються в самому приміщенні, проведення засідань РНБО, неможливість зняття інформації з кабінетів і багато-багато таких факторів, яких потребує держава в умовах агресії і гібридної війни", - розповів Гелетей.

При цьому він підкреслив, що якщо Зеленський офіційно прийме рішення про переїзд, "то ніхто не буде це обговорювати, а всі будуть гарантувати максимальні заходи безпеки вже в новому приміщенні".

Раніше ЗМІ з посиланням на джерела в команді Зеленського повідомило, що адміністрація президента Володимира Зеленського може з вулиці Банкової переміститься в конгресно-виставковий центр "Парковий", який відомий як "вертолітний майданчик Януковича". Раніше про переїзд також заявляв заступник глави АПУ Кирило Тимошенко, не уточнивши нове місце.

    Реклама на dsnews.ua