• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Гендиректором "Укробронпрома" призначено главу Херсонщини, - журналістка

Реклама на dsnews.ua

Главу Херсонської ОДА Юрія Гусєва призначили генеральним директором держконцерну "Укроборонпром"

Про це повідомила шеф-редакторка LB.ua Соня Кошкіна у своєму Telegram-каналі, передає "ДС".

За її інформацією, рішення прийнято остаточно. Зараз оформляються документи, а ввечері Гусєва представлять колективу, наскільки це зараз можливо.

"У Херсонську область нового голову ОДА призначати поки не будуть, на господарстві — як в.о. — на кілька місяців залишиться один із заступників Гусєва", — додала Кошкіна.

Сам Гусєв не підтвердив, але й не спростував інформацію про своє можливе призначення. Він лише зазначив, що керівника має призначити президент, а він — частина команди президента.

"Останні кілька днів в ЗМІ та соціальних мережах поширюється інформація про моє можливе переведення на посаду генерального директора державного концерну «Укроборонпром». Вже наголошував багато разів про те, що я є частиною команди Президента України Володимира Зеленського, і саме він визначає моє місце роботи. Так, ми дійсно кілька разів обговорювали з главою держави питання реформування ОПК і посилення усього сектору національної безпеки та оборони, в тому числі, під час військових навчань у вересні цього року в Херсонській області. Я ж готовий відзвітувати за кожен день своєї роботи на посаді голови Херсонської ОДА, пишаюсь тими напрацюваннями і результатами, які вдалось досягнути нашій команді та дякую кожному за підтримку у розвитку рідної Херсонщини! Моя основна мета — бути корисним нашій державі та українському народу на будь-якій посаді, яку визначить президент України!", - написав Гусєв на своїй Facebook-сторінці.

Нагадаємо, наприкінці листопада заступник голови ОПУ Кирило Тимошенко заявив, що Юрій Гусєв залишиться на посаді голови Херсонської ОДА, як мінімум, до тих пір, поки не буде побудований міст ХБК-Таврійський в обласному центрі.

    Реклама на dsnews.ua