• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Генштаб попередив, що сьома хвиля мобілізації неминуча

Реклама на dsnews.ua
Терміни і кількість мобілізованих раніше невідомі

Генеральний штаб обов'язково проведе в Україні сьому хвилю мобілізації. Як повідомляє "ДС", про це прес-служба Генштабу заявила на своїй сторінці в Facebook.

"Сьома хвиля мобілізації в ЗСУ буде проведена. Внаслідок демобілізації четвертої хвилі виникне потреба доукомплектувати ВСУ. Комплектація буде проводитися як контрактниками, так і мобілізованими. Природно, чим більше буде залучено контрактників, тим менше буде потреба в мобілізованих", - йдеться в повідомленні прес-служби Генштабу.

У той же час повідомляється, що сьома хвиля буде менше, ніж попередні.

"Збройні Сили зацікавлені в максимальній комплектації професійними і мотивованими кадрами - військовослужбовцями служби за контрактом. Зараз ведеться робота з мобілізованими четвертої хвилі, а також демобилизованими попередніх хвиль, для залучення їх до служби за контрактом. Після того, як стане зрозумілою кількість контрактників, зможемо назвати потребу в мобилизованых", - заявили в Генштабі.

Читайте також:

Як повідомляла "ДС", раніше начальник прес-служби Генштабу Владислав Селезньов заявив, що Генеральний штаб найближчим часом не збирається звертатися до президента Петру Порошенку, щоб той оголосив чергову сьому хвилю мобілізацію в лави української армії.

Раніше джерела в Міністерстві оборони повідомляли, що в кінці лютого - початку березня 2016 року в Україні може стартувати нова, сьома, хвиля мобілізації, яка триватиме два місяці.

    Реклама на dsnews.ua