• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Глава Мінцифри розповів про нову послугу для підприємців у додатку "Дія"

З квітня поточного року в додатку "Дія" буде доступна функція оплати податків для фізосіб-підприємців (ФОП)

"Дія"
"Дія"
Реклама на dsnews.ua

Про це повідомив віцепремʼєр-міністр — міністр цифровий трансформації Михайло Федоров в інтервʼю на "5 каналі", передає "ДС".

"У квітні ми запускаємо в додатку "Дія"можливість у кілька кліків оплачувати податки для ФОП. Це взагалі інша культура. Заходиш — додаток сам "розуміє", скільки грошей там у тебе надійшло в банк для того, щоб автоматично розраховувати податок. Додаток автоматично все бачить.

Якщо у тебе гроші були отримані не електронно, ти можеш ввести, оплатити, — картка вже привʼязана, або додати в один клік, або в Apple Pay, Google Pay оплатити. Тобто в два-три кліка у тебе сплачено податки" , — розповів Федоров.

Зараз на порталі державних послуг "Дія" в списку проєктів цифрової трансформації є розділ "Цифрова трансформація адміністрування податків, зборів, платежів, єдиного внеску (е-податки)".

Зараз там представлені 7 підпроєктів, які охоплюють: введення оновлених електронних послуг кабінету платника податків на базі єдиного державного веб-порталу адміністративних послуг; автоматизацію функцій, повʼязаних з моніторингом результативності розгляду судами податкових спорів, проведенням податкових перевірок, прийняттям, зберіганням і обміном інформацією за стандартами CRS і CbC (міжнародний обмін фінансовою інформацією) тощо.

Як писала "ДС", раніше глава Мінцифри Михайло Федоров заявив, що українці зможуть записатися в чергу на вакцинацію від коронавірусу через додаток або сайт державних послуг "Дія". Опція стане доступна з наступного тижня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua