• USD 28.2
  • EUR 34.1
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Очільник МОЗ сказав, чи зупинятимуть транспорт у разі локдауну

Реклама на dsnews.ua

Міністр охорони здоров'я Максим Степанов допустив, що в разі запровадження локдауну в Україні громадський транспорт не зупинятимуть

Про це він сказав в етері телеканалу "Україна 24", передає "ДС".

"Що стосується конкретних обмежень і питань транспорту. Ми розуміємо, що яким би жорстким карантин не був, усе одно залишаються об'єкти критичної інфраструктури, де працюють люди, які повинні добиратися до роботи. Це стосується лікарів, медичних працівників та інших категорій громадян", — зазначив чиновник.

При цьому Степанов наголосив на необхідності чіткого дотримання і виконання наявних карантинних обмежень.

"Наприклад, візьмемо карантин вихідного дня. Уявімо, що його всі без винятку дотримуються, все закрито в повному обсязі. Навіть при роботі громадського транспорту людям нікуди їхати. Це тільки продуктовий магазин або аптека, яку дуже часто розташовано біля будинку. І просто в транспорті не буде навіть теоретично якогось скупчення людей. Якщо ми говоримо, що люди переміщаються в транспорті в невеликій кількості, наприклад, у маршрутці, то ризик інфікування, якщо вони дотримуються всіх правил, перебувають у масці, дуже-дуже низький", — пояснив міністр.

Як повідомляла "ДС", міністр охорони здоров'я України Максим Степанов заявив, що запровадження жорсткого карантину розірве ланцюг передачі COVID-19, тобто зведе зараження коронавірусом в Україні до нуля.

    Реклама на dsnews.ua