• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Глава МВФ пообіцяла переглянути прогноз для світової економіки

Міжнародний валютний фонд поліпшить прогноз зростання світової економіки в 2021-2022 рр. в зв'язку з триваючою вакцинацією і пакетом бюджетного стимулювання, прийнятим Сенатом США з ініціативи президента Джо Байдена

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомила директор-розпорядник МВФ Крісталіна Георгієва, передає "ДС" з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Ці фактори дозволяють нам переглянути з підвищенням прогнози для світової економіки на поточний та наступний роки", — заявила Георгієва.

За її словами, нові прогнози з'являться наступного тижня, коли МВФ опублікує черговий огляд світової економіки (World Economic Outlook, WEO).

Георгієва зазначила, що незважаючи на поліпшення перспектив глобальної економіки, збільшується розрив між багатими країнами, які швидко вакцинують населення від COVID-19, і бідними країнами, у яких немає ресурсів на ці цілі.

"Ці країни і без того були обмежені в можливостях для боротьби з кризою", — сказала вона, додавши, що багато хто з них значною мірою залежать від таких сфер, як туризм, серйозно постраждалих в результаті пандемії коронавірусу.

Як повідомляла "ДС", МВФ створить додаткові резервні активи загальним обсягом $ 650 млрд з метою полегшення виходу світової економіки з рецесії, пов'язаної з пандемією COVID-19.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua