• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Очільник НАЗК склав протокол щодо відстороненого від посади Тупицького

Очільник Національного агентства з питань запобігання корупції Олександр Новіков склав адміністративний протокол щодо відстороненого голови Конституційного Суду України Олександра Тупицького, який скасував засідання КСУ в своїх інтересах

Олександр Тупицький
Олександр Тупицький
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби НАЗК, передає "ДС".

Протокол складено за ч. 1 ст. 172–7 Кодексу про адміністративні правопорушення (КУпАП), що стосується неповідомлення про наявність реального конфлікту інтересів", — вказано у повідомленні.

Зазначається, що Тупицький скасував засідання КСУ, на якому мали розглядати звернення Державного бюро розслідувань про вчинення ним проступку.

"Тупицький скасував розпорядження про засідання, на якому мало розглядатися це звернення ДБР. Завдяки зверненню ДБР нам вдалося виявити це порушення", — повідомив Новіков.

Нагадаємо, 29 грудня президент Володимир Зеленський відсторонив від виконання обовʼязків судді очільника Конституційного Суду України Олександра Тупицького.

У січні Державне бюро розслідувань заявило, що Тупицькому повідомили про підозру. Очільника КСУ підозрюють у правопорушеннях, передбачених ч. 2 ст. 384, ст. 386 КК України про дачу завідомо неправдивих показань, штучне створення доказів і підкуп свідка.

26 лютого Зеленський на місяць продовжив відсторонення Олександра Тупицького з посади глави КСУ.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua