• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Голові Миколаївського облавтодору повідомили про підозру з-за крадіжки 600 тис. грн

Реклама на dsnews.ua
Керівнику Служби автомобільних доріг Ниноклаевской області повідомлено про підозру у заволодінні бюджетними коштами на суму понад 600 тис грн, виділених на ремонт дороги

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Миколаївської обласної прокуратури,інформує "ДС".

"За результатами слідчих дій і на підставі висновків судових експертиз, проведених у кримінальному провадженні за фактом заволодіння бюджетними коштами шляхом зловживання службовим становищем посадовими особами Служби автомобільних доріг в Миколаївській області, керівнику цієї служби повідомлено про підозру у год . 5 ст. 191 КК України (Привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем)", - сказано в повідомленні.

В ході розслідування встановлено, що чиновник за допомогою підроблених офіційних документів у змові групою осіб, незаконно заволоділи бюджетними коштами в сумі понад 600 тис грн, виділеними на дорожній ремонт автомобільної дороги О151415 (Т-15-18 ) "Велика Корениха - Кам'янка".

"Експерти чітко встановили, що взагалі не здійснювалося такого ремонту, а складені документи про проведення ремонтних робіт не відповідають дійсності", - підкреслили в прокуратурі.

В результаті таких незаконних дій завдано матеріальної шкоди державі на вказану суму, яка більше ніж у 600 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян на момент вчинення злочину та є особливо великим розміром. Розслідування триває.

Начальником Служби автомобільних доріг у Миколаївській області є Сергій Ткаченко.

    Реклама на dsnews.ua