• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.1
Спецпроєкти

Голобуцький передбачив реакцію киян на ухвалення закону про столицю: У "Слуг" буде 0% на виборах

Після ухвалення антиконституційного закону про столицю "Слуги народу" отримають 0% на виборах, адже кияни не пробачать їм наступу на свої права

Фото з відкритих джерел
Реклама на dsnews.ua

Про це написав у своєму телеграм-каналі політичний експерт Олексій Голобуцький.  

"Зекоманда ухвалює антиконституційний закон про столицю, бо не може пробачити киянами програні вибори, а Кличку – його самостійність. Та чи промовчать кияни? Саме зі столиці завжди починались перетворення в країні. Саме кияни завжди визначали політичний порядок денний. Вони звикли вирішувати за себе і обирати. Тому можу з упевненістю сказати, що кияни не забудуть Зекоманді цей демарш із позбавлення повноважень законно обраного мера та блокування його намірів створити районні ради. Можна тільки побажати їм удачі на виборах після такого. Сьогодні закон про столицю – завтра 0% на виборах", — наголосив Голобуцький.  

Політичний експерт зазначив, що результати виборів та останні рейтинги є найкращим доказом того, що кияни продовжують підтримувати Кличка.   

"Відвертої узурпації влади у столиці кияни Зеленському не пробачать. Під час місцевих виборів минулого року кияни чітко дали зрозуміти, кого вони хочуть бачити на чолі свого міста. "Слуги" отримали тоді лише 8%, "УДАР" — 20%. Така ситуація зберігається за результатами останніх опитувань. Тому цілком очевидно, що теза Банкової про те, що вони звільняють киян від "набридлого" мера і його партії не витримує ніякої критики", — підсумував Голобуцький.  

Він висловив сподівання, що влада відмовиться від своїх намірів, адже відновити довіру українців і міжнародних партнерів після такого диктаторського кроку буде складно.

    Реклама на dsnews.ua