• USD 27.3
  • EUR 30.9
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Голобуцький: "Слуги" не зібрали голоси на закон про столицю навіть у своїй фракції

План Банкової "по захопленню Києва до Нового року" відкладається на невизначений термін

Реклама на dsnews.ua

Про це написав у своєму телеграм-каналі політолог Олексій Голобуцький.

"Сьогодні "слуги народу", розуміючи неправомірність свого законопроекту про столицю та під тиском киян, які прийшли під стіни ВР, відмовилися від голосування про застосування спецпроцедури розгляду закону про столицю 2143-3. Принаймні цього тижня ми не станемо свідками фірмового "Турборежимний" розгляд закону про столицю", — заявив Голобуцький.

За його словами, серед причин, які змусили владу відкласти питання закону про столицю, — критичний висновок Ради Європи, який надійшов напередодні розгляду законопроекту у парламенті.

"Це стало для багатьох народних депутатів "холодним душем", адже "слуги" очікували цього висновку не раніше грудня. Тепер демонстративно проігнорувати зауваження від європейських партнерів буде небезпечним прецедентом", – наголосив політолог.

Також, за словами Голобуцького, влада зупинила реакцію киян. Звістка про те, що Києвом керуватиме намісник із Банковою, остаточно обнулює рейтинг "слуг" у столиці, де проживають майже 4 млн осіб, зазначає експерт.

І третя причина, яку він назвав – це недостатня кількість голосів за цей закон. За його словами, "слуги" не зібрали голосу на закон про столицю навіть у своїй фракції.

"Йдеться не про тих "слуг", яким нема чого втрачати, порушуючи конституційні норми. А про тих "слуг", які можуть голосувати, а можуть не голосувати, залежно від рівня зарплати. І ті слуги, які вирішили, що відповідальність у В майбутньому буде більшою, ніж нинішні конверти, вирішили не випробовувати долю. З огляду на це, план Банкової "щодо захоплення Києва до Нового року" відкладається на невизначений термін", — пише Олексій Голобуцький.

    Реклама на dsnews.ua