• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Голова Держгеокадастру стверджує, що в Україні розікрали майже 8 млн га землі

Реклама на dsnews.ua

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Роман Лещенко повідомив, що в Україні більше немає 10,4 млн га землі державної форми власності сільськогосподарського призначення, як раніше стверджувалося

Про це йдеться на сайті президета України, передає "ДС".

«Це була брехня. Вводили в оману і стверджували, що є ця земля у держави», – зазначив він.

Нині, за його словами, у державній власності перебуває лише понад 2 млн га землі, які указом президента України передаються у власність громадам. Після передачі земель ОТГ у держави залишається всього 750 тис. га на акті постійного користування (землі Академії наук, Міноборони, Пенітенціарної служби тощо), щодо яких зараз здійснюється інвентаризація та присвоюються кадастрові номери з метою недопущення виведення у приватну власність.

«Тому коли президент питає український народ, чи повинні нести відповідальність за величезні корупційні порушення й (чи потрібно. – ред.) давати довічне ув’язнення – так потрібно, тому що, ошукуючи український народ, бігаючи по телеекранах, здійснювали грабунок у режимі реального часу. Тому вони і противляться земельній реформі», – заявив голова Держгеокадастру.

Як писала "ДС", президент України Володимир Зеленський підписав указ, згідно з яким землі сільськогосподарського значення можуть передавати з державної у комунальну власність.

    Реклама на dsnews.ua