• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Гончарук заявив, що працює над програмою діяльності уряду

Реклама на dsnews.ua
Прем'єр-міністр України Олексій Гончарук анонсує, що через пару тижнів у Верховній Раді буде представлена докладна програма діяльності Кабінету міністрів

Про це Гончарук повідомив під час свого виступу на конференції YES у суботу, передає "ДС" з посиланням на "Українську правду".

"Через пару тижнів ми, новий уряд, представимо нашу програму в парламенті... Там будуть цифри, плани, деталі. Я думаю, що буде багато дискусій про те, що ми збираємося зробити.

...Ми хочемо вирости за 5 років на 40%. Я в це вірю. Для цього треба рости в наступному році 5%, і кожен наступний в районі 7%. Ми точно розуміємо, як це зробити".

За словами прем'єра, уряд планує відкрити ринок землі вже в наступному році, "навести порядок з монополіями". Він також підкреслив важливість програм захисту навколишнього середовища та вирішення проблем демографії.

Гончарук також заявив, що уряд думає над тим, як провести перепис населення в цьому році.

Завершуючи виступ, прем'єр перефразував слова президента США Дональда Трампа, який 4 роки тому також виступав на конференції YES у якого, за словами Гончарука, тоді майже ніхто не вірив: "Давайте зробимо Україну великою і щасливою".

Раніше Гончарук заявив, що українська сторона добре підготувалася до тристоронніх газових переговорів, тому Росія не зможе чинити на Україну "газовий тиск".

    Реклама на dsnews.ua