• USD 27.6
  • EUR 33.5
  • GBP 39
Спецпроєкти

Горбатюка відсторонили від конкурсу на посаду голови Держбюро розслідувань

Реклама на dsnews.ua
Керівника Держдепартаменту спецрозслідувань ГПУ Сергія Горбатюка усунули від участі у конкурсі на посаду керівника Держбюро розслідувань (ДБР)

Про це заявив адвокат Віталій Титич, передає "ДС" з посиланням на "5 канал".

"Горбатюк був відсіяний на кваліфікаційній стадії подачі документів (на посаду керівника ДБР), оскільки, на думку конкурсної комісії він не відповідав вимогам, зокрема, у нього нібито не було досвіду керівної роботи. На нашу думку це не відповідає дійсності: Горбатюк подав детальне обгрунтування з приводу розрахунку досвіду керівної роботи: більше 12 років Горбатюк здійснював, відповідно до конкретних наказів генпрокурорів керівництво групами слідчих, іноді від 3 до 50 чоловік, іноді декількох груп одоновременно", - сказав Титич.

За словами адвоката, суд досі не відреагував ні на позов ні на скаргу самого Горбатюка по відношенню до членів комісії.

Нагадаємо, Державне бюро розслідувань - центральний орган виконавчої влади, який буде здійснювати правоохоронну діяльність з метою попередження, виявлення, припинення, розкриття і розслідування злочинів, віднесених до його компетенції. Закон "Про Державне бюро розслідувань" був прийнятий Верховною Радою 12 листопада 2015 року і підписаний президентом 14 січня 2016 року. 1 березня він набув чинності.

81 кандидат подав документи на посади керівництва Держбюро.

    Реклама на dsnews.ua