• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Держдума Росії просить світ засудити "провокацію України" на Азові

Реклама на dsnews.ua
Російські депутати звернулися до парламентів світу з проханням засудити "провокацію Києва" в Керченській затоці

Держдума звинуватила в нападі на українські кораблі президента України Петра Порошенка, повідомляє "ДС" з посиланням на ТАСС.

"Держдума засуджує дії української влади та їх заступників на Заході і закликає всіх здорових політиків об'єктивно оцінити деструктивний курс офіційного Києва і зробити все необхідне для запобігання загрози миру і стабільності", - йдеться у зверненні.

Депутати також зазначили, що "провокація" була потрібна Порошенко, так як він "катастрофічно втрачає свій рейтинг".

"Напередодні президентських виборів президент України цинічно і марно намагається переламати ситуацію на свою користь, усунути з політичного поля своїх опонентів, прихильників мирного діалогу та вирішення конфліктних ситуацій шляхом переговорів", - заявили російські парламентарії.

Також у заяві йдеться, що Україна нібито використовує "найбрудніші і жорстокі прийоми" і ставить під загрозу життя мирних громадян і військовослужбовців власної країни".

Захоплення українських кораблів російські законодавці назвали "провокацією України", яка нібито була потрібна для введення військового стану на території тих областей України, де у нинішнього глави держави найменший рівень підтримки".

Зазначимо, звернення Держдуми отримають парламенти європейських країн, а також G20, МПА СНД, ПА ОДКБ, Європарламенту, ПА ОБСЄ, ПАЧЕС.

Нагадаємо, в ніч на 26 листопада Петро Порошенко підтримав пропозицію РНБО про введення воєнного стану в Україні терміном на 60 діб. Відповідний указ глави держави тепер має підтримати Верховна Рада.

Питання про введення воєнного стану постало на порядку денному після збройної атаки російських прикордонників на українські катера в Азовському морі, в результаті якої, як мінімум, шість українських моряків були поранені.

Все про російської агресії в Азовському морі і про введення воєнного стану в Україні читайте тут

    Реклама на dsnews.ua