• USD 27.7
  • EUR 33.1
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

Держприкордонслужба рекомендує не їздити через "Краковець" через Саакашвілі

Реклама на dsnews.ua
Державна прикордонна служба закликала українців не їхати в Польщу через КПП "Краківець" 9-12 вересня із-за політичних акцій у зв'язку з приїздом Міхеїла Саакашвілі

Про це повідомляє "ДС" з посиланням на прес-службу відомства.

"До уваги подорожуючих: у зв'язку з можливим проведенням масових зібрань поблизу пункту пропуску "Краковець" протягом 9-12 вересня, Державна прикордонна служба України рекомендує вибрати інші маршрути руху під уникнення можливих незручностей", - йдеться в повідомленні.

Наголошується, що це пов'язано з планами окремих політичних партій і депутатів провести 10 вересня поблизу КПП "Краківець" масові акції.

"Державна прикордонна служба України звертає увагу тих, хто планує брати участь у цих зборах, на те, що у прикордонній смузі та контрольованому прикордонному районі діють особливі правила - прикордонний режим, який регламентує порядок в'їзду, перебування, проживання, пересування поблизу кордону громадян України та інших осіб. Тому просимо дотримуватися встановлені законодавством норми і правила", - зазначили в Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, 10 вересня екс-глава Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі, який був позбавлений українського громадянства, прибуде на КПП "Краківець" у Польщі з метою потрапити на територію України. На кордоні його будуть зустрічати нардепи Мустафа Найєм та Світлана Заліщук.

    Реклама на dsnews.ua