• USD 28.2
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

Держприкордонслужба посилила охорону на білорусько-українському кордоні (ВІДЕО)

Реклама на dsnews.ua

Державна прикордонна служба України продовжує проводити посилені заходи безпеки на кордоні з Білоруссю

Про це йдеться в повідомленні Держприкордонслужби України, оприлюдненому в неділю, 13 вересня, передає "ДС".

"Держприкордонслужба має достатньо ресурсів, щоб забезпечити надійну її охорону. Зокрема, посилення охорони даного напрямку державного кордону проводиться із залученням додаткових резервів, в тому числі підрозділів" Дозор "та Кінологічного навчального центру. Повітряний моніторинг постійно забезпечується силами прикордонної авіації і за допомогою безпілотних літальних апаратів, а на водних ділянках кордону додатково застосовуються катера "Safe Boat 27", — йдеться в повідомленні.

У відомстві підкреслили, що заходи тривають, перш за все, щоб запобігти правопорушенням і не допустити будь-яких провокацій, нестандартних ситуацій, в тому числі незаконного перетину кордону групами осіб.

Зараз збирається і враховується вся наявна інформація, яка може впливати на стан охорони державного кордону. В оперативно-службової діяльності активно використовується оперативно-розшукової блок, дільничні інспектори прикордонної служби, збільшено кількість прикордонних нарядів.

Крім того, проводиться безперервне патрулювання прикордонними нарядами зі службовими собаками, ведеться спостереження з технічних постів, застосовуються засоби спостереження, автомобільний і авіаційний транспорт.

"Нагадаємо, що протяжність ділянки українсько-білоруського кордону становить понад 1 тис. Км, він проходить в межах 5 областей", — відзначили в Держприкордонслужбі.

Нагадаємо, міністр оборони Білорусі Віктор Хренін заявив, що НАТО нібито перекинуло американські танки до західної білоруському кордоні.

    Реклама на dsnews.ua