• USD 26.5
  • EUR 31.1
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

ГПУ звернулася до ВСП з-за дій суддів щодо арешту майна Ющенка

Реклама на dsnews.ua
Слідчі Генеральної прокуратури подали скаргу до Вищої Ради правосуддя з-за дій суддів Печерського райсуду столиці, які розглядали клопотання про накладення арешту на майно президента України (2005 - 2010 рр..) Віктора Ющенка

Про це повідомив начальник Другого слідчого відділу Управління спецрозслідувань ГПУ Андрій Радіонов, передає "ДС" з посиланням на УНН.

Він повідомив, що крім оскарження рішення про відмову в арешт в апеляційному порядку була подана скарга на ВСП.

"Було два відмови (на арешт майна - ре.). Ми один раз внесли, а потім поки не завершилося розслідування, внесли ще раз звернення з клопотанням про накладення арешту на майно. І був другий відмову. Тобто спочатку один суддя розглядав суддя Підпалий (В'ячеслав Підпалий - ред.), а друге клопотання - Писанець (Віталій Писанець - ред.). І перше і друге рішення було оскаржено - вони (судді - ред.) копіювали один у одного мотиваційну частину. Наприклад, питання, який другим суддею не досліджувався - згадки про нього є в рішенні. Тобто, можна прийти до висновку, що вони діяли або узгоджено або взаємопов'язано. Ці обставини ми виклали у своїй скарзі на Вищу раду правосуддя. Очевидно, що судді і перший, і другий вийшли за межі наданих їм повноважень постановки рішень", - пояснив Радіонов.

Він зазначив, що поки скарга подана тільки і не відомо коли ВСП її розгляне.

Нагадаємо, раніше Печерський суд Києва вдруге відмовив у клопотанні ГПУ про арешт майна третій президента Віктора Ющенка.

    Реклама на dsnews.ua