• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

ID-картку громадянина України можна буде перевірити на справжність онлайн

Реклама на dsnews.ua
Поліграфкомбінат "Україна" розповів про рівень захисту паспорта громадянина України нового зразка

Поліграфкомбінат "Україна" оприлюднив інформацію про захисних особливості паспорта громадянина України нового зразка, відповідно до якої можна перевірити справжність ID-карти, повідомляє "ДС".

"Ми прагнемо відповідати міжнародним стандартам і робити для українців документи, як і захищеності яких вони будуть повністю впевнені. Інформація щодо захисних особливості паспорта громадянина України нового зразка дозволить з легкістю переконатися в достовірності паспортного документа", - зазначає директор Поліграфкомбінату "Україна" Максим Степанов.

Інформація доступна на сайті виробника документа - Поліграфкомбінату "Україна" в електронному вигляді.

В інформації про захисних особливості паспорта громадянина України нового зразка наведено ті 17 елементів захисту, які дозволяють перевірити достовірність ідентифікаційного документа без застосування додаткових експертних заходів. Зазначені елементи захисту використовувалися виробником у відповідності з постановою КМУ від 25.03.2015 № 302 (із змінами), якою затверджено зразки та технічні описи нового паспорта громадянина України.

Як раніше повідомляла "ДС", 11 січня, в Україні почалося оформлення паспорта громадянина України у формі картки (ID-картки).

Читайте також:

    Реклама на dsnews.ua