• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

"Іноді треба випити": Зеленський розповів, як ночував із військовими в зоні ООС

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський розповів, що під час поїздки уздовж лінії розмежування в Донецькій області ночував разом із бійцями, спілкувався, їв і пив із ними, щоби зрозуміти обстановку

Про це він сказав на брифінгу у Мар'їнці 7 серпня, передає "ДС" з посиланням на Страну.

За словами Зеленського, він ночував у будинку в розташуванні бійців Об'єднаних сил.

"Проїхали понад 100 кілометрів уздовж контактної лінії. Їли з хлопцями, ночували. Хочу поспілкуватися, зрозуміти, як усе контролюється... Сьогодні будемо їздити до 8 або 9 вечора, потім уночі будемо повертатися в Київ. Я хочу ще приїхати – думаю, ще за два рази я об'їду всі важливі об'єкти. За два рази, я думаю, всі 410 кілометрів лінії проїдемо", — розповів він.

"Ніхто нічого не збирається здавати. У нас сильна, потужна армія. Разом поїли, поспілкувалися. Годують наших дуже потужно. Я навіть здивований, що військові в хорошій формі, я не міг з'їсти весь обсяг їжі. Це дуже багато: як-то кажуть, "перше, друге і компот". Усе було: і печиво, і вафлі. А хто не наїсться, так може вночі, о 10-11, як кажуть хлопці, ще й бутрик з'їсти... Вони дивуються, кажуть: раніше не приїжджали, не ночували. Ми другий раз приїжджаємо. Перший раз теж провели два дні в Золотому, ночували там... Щоби зрозуміти все, що відбувається, треба говорити з військовими, треба говорити з цивільними, треба з людьми їсти, жити, скажу відверто – іноді випити, щоб изовсім було все відверто. Я, в принципі, так і роблю. Ну, і можна переночувати теж", — повідомив президент.

    Реклама на dsnews.ua