• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Іноземців знову почнуть пускати в Україну: Кабмін затвердив дату

Реклама на dsnews.ua
Уряд затвердив дозвіл на перетин кордонів України іноземними громадянами з 15 червня

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Мінінфраструктури, передає "ДС".

"Сьогодні, 12 червня, на позачерговому засіданні уряду прийнято рішення про відновлення роботи пунктів пропуску та пунктів контролю в аеропортах України, а також про забезпечення можливості перетину кордону іноземними громадянами", - йдеться в повідомленні.

За словами міністра інфраструктури Владислав Криклія, уряд дозволив в'їзд для іноземців, які є громадянами країн зі значним поширенням COVID-19 і які знаходилися на території таких держав протягом останніх 14 днів.

"Ці зміни дозволять відновити роботу підприємств авіаційного транспорту та налагодити міжнародне повітряне сполучення", - зазначив міністр.

За його словами, таке рішення є очікуваним і невід'ємно пов'язане з відновленням міжнародного регулярного пасажирського авіасполучення в Україні з 15 червня.

"Прерогатива у відкритті кордонів буде залишатися для країн з розвиненим туристичним напрямком і сприятливою епідеміологічною ситуацією. Ми поступово відкриваємо небо, але безпека і захист наших громадян залишаються в пріоритеті ", - додав Криклій.

    Реклама на dsnews.ua