• USD 29.3
  • EUR 31.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

Івлєва: Захопленим Росією українським морякам разом з посилками відправили листи від батьків

Реклама на dsnews.ua
У всіх посилках, які активісти відправили перебувають у слідчих ізоляторах (СІЗО) Москви українських моряків, захоплених Росією в районі Керченської протоки, перебували листи від батьків

Про це 3 грудня у Facebook повідомила російська журналістка Вікторія Івлєва, передає "ДС".

"24 посилки були відправлені з пошти біля СІЗО "Лефортово", а разом з ними - і 24 листи від батьків. Листи були написані вчора, відскановані, переслані мені і тут вже розкладені по конвертах. Три листи - пораненим "Матросскую Тишину", де діє система електронних листів "ФСВП-лист", були доставлені ще вчора і знаходяться у цензорів", - розповіла вона.

Щоб зібрати і передати посилки морякам, російські волонтери об'єдналися з кримськими татарами, написала журналістка.

"Весь день і ніч, розрізаючи крижану сталь доріг і сніг, Криму їхали кримські татари - на двох машинах, забитих продуктами, одягом і взуттям. Вони приїхали до восьмої ранку в "Лефортово", розвантажили нам продукти, відвезли одяг на найближчу пошту, склали в коробки і, не передихнувши, поїхали назад. 1755 кілометрів в один кінець - ось це кидок!" - повідомила вона.

Нагадаємо, раніше російський фотограф і громадський діяч Вікторія Івлєва оголосила збір коштів для полонених українських моряків у в'язниці "Лефортово".

    Реклама на dsnews.ua