• USD 28.2
  • EUR 33
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

З ОАСК в Офіс генпрокурора повернули підозри 5 суддям

Реклама на dsnews.ua

Керівник апарату Окружного адміністративного суду Києва повернув в Офіс генерального прокурора не вручені підозри п'яти суддям

Про це йдеться в повідомленні на сайті ОАСК, передає "ДС".

"Окружний адміністративний суд міста Києва повернув в Офіс генерального прокурора неврученные повідомлення про підозри суддям Окружного адміністративного суду міста Києва Вовку П., Погрибниченку В. М., Огурцову А. П., Качуре І. А. і Келеберді в. І. у кримінальному провадженні №42014100020000046 від 25.02.2014 року, які були залишені прокурорами просто на стільці в коридорі суду у неробочий час", — сказано в повідомленні.

У ОАСК нагадали, що є порядок вручення письмового повідомлення про підозру. Зокрема, якщо неможливо вручити повістку особисто у разі тимчасової відсутності особи за місцем проживання, то повістка для передачі йому вручається під розписку дорослому члену сім'ї особи чи іншій особі, яка з нею проживає, житлово-експлуатаційній організації за місцем проживання або адміністрації за місцем його роботи.

У той же час, в ОАСК зазначили, що чинне законодавство ні в одному нормативно-правовому акті не містить визначення поняття "адміністрації за місцем роботи", і що за законом про судоустрій, суддя "не залежить від будь-якого незаконного впливу, тиску або втручання".

У суді заявили, що готові виконувати "лише законні вимоги прокурорів", а тому змушені були повернути в Офіс генпрокурора "тексти документів, які містять назву "Повідомлення про підозру"".

Апарат суду звернув увагу ОГП, що зазначені документи не мали відомостей про дату, місце, час, даних осіб, кому саме було здійсненно повідомлення про підозру, і ким саме і на якій підставі.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро знову викликала на допит голову Окружного адмінсуду Києва Павла Вовка та інших суддів-фігурантів кримінального провадження за так званими "плівками Вовка".

    Реклама на dsnews.ua