• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Виборці "слуг народу" скоро почнуть "рихтувати" їх обличчя, як особа Геруса за імпорт російської електроенергії, — Москаль

Реклама на dsnews.ua
Виборці "слуг народу" вже усвідомлюють, що їх обдурили, і скоро почнуть реагувати на своїх обранців так, як Олег Ляшко відреагував на Андрія Геруса (якого експерти називають лобістом імпорту електроенергії з Росії)

Таку думку журналістам видання "Главком" висловив колишній голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації та екс-голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль, передає hubs.ua.

"Виборці таких "слуг народу" вже поступово починають розуміти, що епоха бідності, як їм і обіцяли, таки закінчилася; тільки закінчилася вона не для народу, а для його "слуг", вірніше - слуг Коломойського і самого олігарха. З часом таке розуміння прийде і до інших обіцянкам "СН". І коли люди побачать, як красиво їх "розвели" "нові обличчя" - ці ж особи почнуть так само "рихтувати", як і особа Геруса - і в залах офіційних делегацій аеропортів, і в Кончі-Заспі, і по дорозі до коханкам, замовлених завдяки диджитализации прямо з парламенту, і, можливо, навіть в темних кулуарах Ради", - заявив Москаль.

18 вересня 2019 Верховна Рада прийняла закон "Про внесення змін до деяких законів України у сфері використання ядерної енергії", в який глава енергетичного комітету парламенту Андрій Герус пролобіював правку - дозволити комерційний імпорт електроенергії. За словами Геруса, імпорт повинен був здійснюватися з Білорусі. Однак з 1 жовтня почалася поставка електроенергії в режимі імпорту з Росії. За першу половину жовтня імпорт зріс майже в два рази, в листопаді він збільшився в три рази - до 12 млн кВт-год/добу.

Зростання імпорту російського струму призвело до обмеження виробництва електроенергії українськими енергопідприємствами. За даними експертів, імпортери російської електроенергії демпінгують на українському ринку, а обсяг російського струму, що поставляється на сегмент ринку двосторонніх договорів, вже перевищує 15%.

Як йдеться у листі Федерації роботодавців ПЕК на адресу президента України, прем'єр-міністра та секретаря РНБО, імпорт електроенергії з Росії загрожує зупинкою 75% українських шахт і більшості блоків АЕС.

Нагадаємо, 3 грудня Вищий антикорупційний суд зобов'язав НАБУ і СБУ відкрити кримінальну справу проти голови комітету ВР з енергетики та ЖКП Андрія Геруса за державну зраду і зловживання владою.

    Реклама на dsnews.ua