• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Кабмін очікує від НКРЕКП тарифу на транспортування газу не вище за 1,79 грн/куб

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів очікує, що Національна комісія, з питань державного регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) встановить граничну межу тарифу на розподіл газу у розмірі, не вищому за 1,79 грн/куб

Про це йдеться у дописі на Telegram-каналі премʼєр-міністра Дениса Шмигаля, передає "ДС".

"Очікуємо від НКРЕКП встановлення граничної межі тарифу на розподіл газу вже найближчим часом. Він має бути не вищий за 1,79 грн/куб. Упродовж двох тижнів ми обговорювали це рішення з народними депутатами, профільним комітетом Верховної Ради, з регулятором. Воно зменшить тариф на розподіл по дрібних облгазах на 50 та більше відсотків", — написав він.

Нагадаємо, у понеділок, 18 січня, за дорученням президента України Володимира Зеленського Кабінет міністрів ухвалив рішення, яким встановлюється гранична ціна на газ на рівні 6,99 грн за кубометр.

Як писала "ДС", з 1 січня в Україні зросли тарифи на газ та його транспортування, а також було скасовано пільгову вартість на 100 кВт електроенергії на місяць для приватних споживачів. У зв’язку зі зростанням цін на компослуги проходять низка протестів у різних регіонах, зокрема, на Харківщині, Полтавщині, Миколаївщині, Буковині, Прикарпатті, Закарпатті, Сумщині, Чернігівщині, Житомирщині. Акції супроводжуються перекриттям автодоріг.

    Реклама на dsnews.ua