• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Кабмін офіційно визначився з переписом населення України: подробиці

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів України встановив термін проведення Всеукраїнського перепису населення в 2023 році. Документ підготувала Державна служба статистики

Відповідні розпорядження уряду прийнято на засіданні 9 грудня, передає "ДС".

"Погодитися з пропозицією Державної служби статистики щодо проведення в 2023 році Всеукраїнського перепису населення", — йдеться в документі.

За попередніми розрахунками, на виконання комплексу робіт, повʼязаних із завершенням підготовчих робіт до Всеукраїнського перепису населення, її проведенням, обробленням, узагальненням і поширенням її результатів, в 2020-2023 роках необхідно 7,260 млрд грн. З цих витрат близько 70% становить заробітна плата тимчасового переписного персоналу та нарахування на неї. Для підготовки і проведення перепису населення передбачається залучити понад 98 тисяч тимчасових працівників.

Як наголошується в пояснювальній записці до розпорядження, в Україні останній Всеукраїнський перепис населення пройшов в 2001 році. За цей час в країні відбулися значні економічні, демографічні та міграційні процеси, які істотно вплинули на кількісний і якісний склад населення.

Генеральна Асамблея ООН в 2015 році прийняла резолюцію про проведення чергового всесвітнього раунду переписів населення та житлового фонду в 2015-2024 роках. За встановленою практикою і згідно з рекомендаціями ООН переписи населення у більшості країн світу проводяться раз на десять років.

    Реклама на dsnews.ua