• USD 28.2
  • EUR 33.2
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

Кабмін підвищить пенсії літнім людям старше 75-ти з наступного року

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів України схвалив підвищення в 2021 році і в подальшому пенсійних виплат для найбільш вразливих категорій осіб

Відповідне рішення було прийнято на засіданні уряду в середу, 16 вересня, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Мінсоцполітики.

Згідно з постановою, з 1 липня 2021 року пенсіонери старше 75 років, у яких розмір пенсійної виплати не перевищує розміру середньої заробітної плати в Україні, будуть щомісяця отримувати до 400 грн.

Також уряд продовжив на 2021 рік виплати щомісячних компенсацій в розмірі до 500 грн. пенсіонерам старше 80-річного віку. І постановило, що такі ж компенсації в 500 грн отримуватимуть пенсіонери, розмір пенсії яких не перевищує розміру середньої української зарплати.

Крім того, з 2022 року передбачено збільшення компенсаційних виплат пенсіонерам, яким виповнилося 75 років і більше і 80 років і старше на показник індексації пенсій, що дозволить запобігти подальшому збільшенню різниці в розмірах пенсій.

Відзначається, що індексація пенсій буде проводитися з 1 березня 2021 року.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України на засіданні в середу, 16 вересня, затвердив зразки бланків національного і міжнародного водійських посвідчень, свідоцтва про реєстрацію та тимчасового реєстраційного талона транспортного засобу, а також зразок розпізнавального автомобільного знака.

    Реклама на dsnews.ua