• USD 28.4
  • EUR 33.8
  • GBP 38
Спецпроєкти

Кабмін призначив тимчасову голову ДАБІ, — нардеп

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів України призначив Ірину Король тимчасово виконуючою обовʼязки голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України

Про відповідні рішення, які були ухвалені на позачерговому засіданні уряду 26 жовтня, повідомив народний депутат Василь Мокан на своїй сторінці у Facebook, передає "ДС".

"Урядовці призначили Король Ірину Миколаївну тимчасово виконуючою обовʼязки голови Державної архітектурно-будівельної інспекції України (заступниця директора Департаменту — начальник відділу методології та нагляду за видачею дозволів на виконання будівельних робіт Департаменту дозвільних процедур ДАБІ)", — написав він.

Також, за словами Мокана, Кабмін проєктами розпоряджень призначив: 

- Лева Михайла Олександровича — першим заступником голови Державного космічного агентства України;

- Смірнову Марину Олександрівну — заступницею голови Державної служби України з питань геодезії, криптографії та кадастру.

Як зазначив нардеп, обидва призначення — шляхом укладення з ними контракту про проходження державної служби на період дії карантину.

Зазначимо, раніше Ірина Король працювала заступницею директора Департаменту — начальником відділу методології та нагляду за видачею дозволів на виконання будівельних робіт Департаменту дозвільних процедур ДАБІ.

Нагадаємо, 22 жовтня уряд звільнив в.о. голову ДАБІ Федоренка Богдана Олександровича.

    Реклама на dsnews.ua