• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Кабмін призначив Вітренка головою правління НАК "Нафтогаз України"

У середу, 28 квітня, Кабінет міністрів України провів засідання загальних зборів акціонерів компанії НАК "Нафтогаз України", а також призначив Юрія Вітренка головою правління

Юрій Вітренко
Юрій Вітренко
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні на офіційному сайті українського уряду, передає "ДС".

Під час засідання розглянуто звіт про діяльність державної компанії НАК «Нафтогаз України» у 2020 році. Чистий консолідований збиток групи компаній «Нафтогаз» у 2020 році становив 19 млрд грн. При цьому у затвердженому Кабінетом Міністрів фінансовому плані компанії передбачалося отримання 11,5 млрд грн прибутку. Відповідний фінансовий план був запропонований самим керівництвом НАК «Нафтогаз України» у грудні 2020 року. За результатами засідання загальних зборів акціонерів роботу Наглядової ради та правління НАК «Нафтогаз України» у 2020 році визнано незадовільною.

"Відповідно, з 28 квітня 2021 року припиняються повноваження незалежних членів Наглядової ради НАК «Нафтогаз України», представників держави у наглядовій раді НАК «Нафтогаз України», а також голови правління Коболєва Андрія Володимировича.

Незалежні члени та представники держави у Наглядовій раді компанії продовжать здійснювати свої повноваження до обрання та визначення нових представників.

Також прийнято рішення про обрання та призначення з 29 квітня 2021 року Вітренка Юрія Юрійовича головою правління акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія Нафтогаз України»", — йдеться у повідомленні.

Юрій Вітренко має багаторічний успішний досвід у сфері енергетики та у 2018 році обіймав посаду виконавчого директора НАК «Нафтогаз України».

"Перед новим керівником компанії поставлено завдання щодо системного збільшення видобутку українського газу, а також сприяння у формуванні повноцінного та справедливого ринку газу в Україні", — резюмували в Кабміні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua