• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Кабмін провів закрите засідання за участю представників НАТО

Реклама на dsnews.ua
Сьогодні в Кабінеті міністрів відбулося закрите засідання комісії з координації євроатлантичної інтеграції України

Вперше взяли участь представники НАТО, передає "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

Зокрема, в засіданні комісії взяв участь заступник Генерального секретаря НАТО з політичних питань і політики безпеки Алехандро Альваргонсалес.

"Дуже багато важливих питань обговорили сьогодні. Зокрема, що стосується безпосередньо цієї зустрічі комісії з координації євроатлантичної інтеграції України", - повідомив він.

Також Альваргонсалес заявив, що Україні потрібно почати реалізацію закону про національну безпеку і оборону для того, щоб реформа була продуктивною.

У свою чергу, віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш Цинцадзе додала, під час засідання були обговорені можливості співпраці України з НАТО в контексті рішень, які були прийняті на саміті Альянсу в Брюсселі.

"Сьогодні на нашому засіданні йшла мова про те, як ми можемо забезпечити готовність України до членства в альянсі. Ми також приділили увагу програмам, які у нас є у взаємодії з альянсом, починаючи від програми профразвития, програми "Наука заради миру і безпеки", програми по трастових фондах", - додала вона.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Алехандро Альваргонсалес заявив, що закріплення в Конституції курсу України до членства в НАТО є внутрішньою справою України.

    Реклама на dsnews.ua