• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Кабмін схвалив проєкт Стратегії воєнної безпеки

Реклама на dsnews.ua

Кабінет міністрів підтримав проєкт Стратегії воєнної безпеки України, який був розроблений на основі затвердженої президентом Стратегії національної безпеки України

Про це йдеться в повідомленні пресслужби уряду, передає "ДС".

Стратегія воєнної безпеки України покликана замінити Військову доктрину і визначає цілі, пріоритети та шляхи реалізації державної політики в сферах національної безпеки і оборони в частині, що стосується забезпечення військової безпеки нашої держави.

Документ передбачає закріплення концепції всеосяжної оборони і залучення для її реалізації не тільки Збройних Сил України, а й усіх складових сектору безпеки і оборони, а також громадянського суспільства. Новий документ також враховує ризики військової загрози з боку Росії і дисбаланс військових потенціалів України і РФ.

Міністр оборони Андрій Таран підкреслив, що комплексна оборона України передбачає застосування всіх форм і способів збройної боротьби з агресором. В тому числі, асиметричних та інших дій для оборони держави при дотриманні принципів і норм міжнародного права.

У разі схвального рішення Ради нацбезпеки і оборони, Стратегія воєнної безпеки буде введена в дію указом президента України.

Як повідомляла "ДС", в грудня 2020 Міністерство оборони направило на розгляд Кабінету міністрів проект Стратегії воєнної безпеки України.

    Реклама на dsnews.ua