• USD 27.5
  • EUR 32.4
  • GBP 35.8
Спецпроєкти

Кабмін влаштував тотальну зачистку заступників міністрів освіти під екс-"регіонала" Шкарлета

Реклама на dsnews.ua
Кабінет міністрів на сьогоднішньому засіданні звільнив всіх заступників міністра освіти крім Любомири Мандзій

Про це повідомив на своєму Telegram-каналі народний депутат фракції "Європейська солідарність" Олексій Гончаренко, інформує "ДС".

"Кабмін звільнив всіх заступників міністра освіти, крім Мандзій. Звільнили - Юрія Полюховича (з посади першого заступника), Коржевского Петра, Єгора Стадного, Ярмистого Максима. Також звільнили Павла Полянського з посади державного секретаря Міністерства освіти", - розповів Гончаренко.

Тимчасової виконуючою обов'язки державного секретаря в Міністерстві освіти стане Світлана Криштоф.

Ресурс "Помилки та фальсифікації в наукових дослідженнях" виявив, що 27% монографії кандидата на пост міністра освіти, ректора Чернігівського державного технологічного університету Сергія Шкарлета - це текстові запозичення у інших авторів без належних посилань на них (плагіат), однак сам Шкарлет це категорично заперечує.

Комітет з питань освіти, науки та інновацій Верховної ради не підтримав постанову про призначення Сергія Шкарлета міністром освіти.

Незважаючи на масові протести і позицію профільного комітету ВР, Кабмін 25 червня призначив Шкарлета заступник міністра - в.о. міністра освіти і науки.

    Реклама на dsnews.ua